Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Komunikacja dachowa

ława komin. 0,60m 9005 czarny DR ława komin. 0,60m 9005 czarny DR
Producent: DR
Cena:

35,49 zł

szt.
zobacz więcej
ława komin. 0,80 m 9005 czarny DR ława komin. 0,80 m 9005 czarny DR
Producent: DR
Cena:

48,99 zł

szt.
zobacz więcej

Co wziąć pod uwagę podczas wykańczania dachu?

Gdy wykonasz już odpowiednią konstrukcję dachu, należy dopilnować, aby został on w prawidłowy sposób wykończony. Nie mamy tutaj na myśli jedynie właściwego i estetycznego ułożenia dachówek. Są też jeszcze inne elementy, których na Twoim dachu nie może zabraknąć. Dach ma oczywiście podobać się nam pod względem estetycznym, lecz przede wszystkim musi skutecznie chronić i być funkcjonalny. Nie będzie funkcjonalny, jeżeli zapomnisz podczas prac wykończeniowych o takich elementach, jak ławy i stopnie kominiarskie.

Dlaczego jest to wyposażenie o tak dużej wadze? Umożliwia ono bowiem poruszanie się po powierzchni dachu. Taka możliwość jest konieczna podczas wszelkich prac konserwacyjnych i remontów, a także musi ją mieć kominiarz, aby móc dostać się do komina na budynku. Jak zatem widzisz, wbrew pozorom, wykończenie dachu to z pewnością nie tylko estetyka, lecz coś znacznie ważniejszego! Stopnie i ławy kominiarskie, taśmy kalenicowe i inne produkty z zakresu wykończenia dachów odnajdziesz w sklepie internetowym Strefa Budowy!

Ławy, stopnie kominiarskie, taśmy kalenicowe i inne funkcjonalne wyposażenie

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria, które sprawią, że Twój dach będzie nie tylko efektownie prezentować się, lecz też będzie funkcjonalny przez wiele lat. Istotnym wyposażeniem, o którym nie możesz zapomnieć podczas budowy lub remontu dachu, są ławy i stopnie kominiarskie. Oferujemy pod tym względem wysokiej jakości produkty, które pozwolą Ci bezpiecznie i łatwo poruszać się po powierzchni dachu. Spełniają one wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Wykonane są z materiałów antykorozyjnych, dzięki czemu nie stracą swojej funkcjonalności w miarę upływu czasu. Dostaniesz u nas również wsporniki i mocowniki. Z ich pomocą skutecznie zamontujesz opisywane powyżej akcesoria i dostosujesz dach do tego, aby móc się po nim bezpiecznie poruszać. Poszczególne produkty możemy wykonać dla Ciebie w różnych wymiarach oraz kolorach, także tych nietypowych – wówczas przedmiot tworzymy na zamówienie. Oprócz tego oferujemy też tak praktyczne produkty, jak taśmy kalenicowe.

Ich zastosowaniem jest połączenie różnych połaci dachu i zabezpieczenie przed gromadzeniem się wody pod połać. Taśmy kalenicowe są wykończeniem dachu, które w istocie jest istotnym elementem jego systemu wentylacji oraz zabezpieczenia przed opadami atmosferycznymi. Przy każdym z produktów udostępniamy szczegółowy opis techniczny, abyś mógł łatwiej dobrać rozwiązanie do swoich potrzeb podczas budowy lub remontu. Do dyspozycji każdego z klientów są również nasi specjaliści, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego wyposażenia. Wybierz taśmy kalenicowe, ławy, taśmy kominiarskie i inne wyposażenie z zakresu wykończenia dachu z naszej kompleksowej, profesjonalnej oferty przeznaczonej zarówno dla klientów indywidualnych, jak też specjalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl