Sztachety metalowe

Czyszczak OC 100 Czyszczak OC 100
Producent: Metzink
Cena: 45,02 zł
szt.
zobacz więcej
Czyszczak OC 120 Czyszczak OC 120
Producent: Metzink
Cena: 54,22 zł
szt.
zobacz więcej
Czyszczak OC 150 Czyszczak OC 150
Producent: Metzink
Cena: 110,70 zł
szt.
zobacz więcej
Czyszczak OC 80 Czyszczak OC 80
Producent: Metzink
Cena: 49,20 zł
szt.
zobacz więcej
Denko OC 127 Denko OC 127
Producent: Metzink
Cena: 2,24 zł
szt.
zobacz więcej
Denko OC 153 Denko OC 153
Producent: Metzink
Cena: 2,26 zł
szt.
zobacz więcej
Denko OC lewe 192 Denko OC lewe 192
Producent: Metzink
Cena: 7,87 zł
szt.
zobacz więcej
Denko OC prawe 192 Denko OC prawe 192
Producent: MDM
Cena: 7,87 zł
szt.
zobacz więcej

System rynnowy na Twoim dachu

W czasie prac budowlanych nad dachem danego budynku nie możesz kierować się jedynie estetyką. Dach ma przede wszystkim być funkcjonalny i służyć Ci przez wiele lat. W związku z tym w kwestiach wykończeniowych dachu nie można zapomnieć o takich elementach, jak systemy rynnowe. Gdyby nie one, woda z opadów atmosferycznych groziłaby zawilgoceniem ścian zewnętrznych, a nawet fundamentów. To z kolei mogłoby przełożyć się na zagrożenia takie, jak pleśń oraz ogólne szybsze zużywanie się i niszczenie poszczególnych elementów konstrukcji. Tak pozornie prosty element, jak rynny dachowe metalowe przyczyniają się zatem do ogólnej funkcjonalności i wytrzymałości wykonania całego budynku.

Systemy rynnowe to jednak nie tylko rynny, z którymi przede wszystkim je kojarzymy. Należą do nich też takie elementy, jak rury spustowe, denka oraz złączki. Informacje dotyczące systemu rynnowego powinny znaleźć się już w projekcie budynku, a dobór odpowiednich materiałów wymaga dokonania właściwych obliczeń i zaprojektowania całości. Jeżeli ten etap również jest już za Tobą, wszystkie produkty, jakich potrzebujesz, w tym systemy rynnowe metalowe i PCV, rury spustowe, denka i wiele innych elementów niezbędnych na Twoim dachu, odnajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do wyposażenia się u nas we wszystko, co pozwoli Ci wykonać praktyczny, służący Ci przez lata dach w Twoim domu.

Rynny dachowe metalowe, systemy rynnowe, rury spustowe i wiele innych produktów

Ze sklepem internetowym Strefa Budowy wykonanie dachowego systemu rynnowego będzie znacznie łatwiejsze. Znajdziesz u nas rynny okrągłe, a także rynny kwadratowe wykonane z wytrzymałych materiałów o właściwościach antykorozyjnych, na które otrzymasz wieloletnią gwarancję. Są to produkty stworzone z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, co zapewnia im jeszcze większą wytrzymałość i estetykę na wiele lat. Można wykorzystać je zarówno w domach jednorodzinnych, jak też większych obiektach o charakterze przemysłowym. Ponadto znajdziesz u nas wszelkie inne wyposażenie niezbędne do stworzenia systemów rynnowych metalowych lub PCV, takie jak akcesoria rynnowe.

Oferujemy m.in. rury spustowe, łączniki, czyszczaki, denka, haki rynnowe do montażu, kolana, a także kosze zlewowe, czy narożniki. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru spośród dziesiątek produktów, dzięki czemu mają oni możliwość kompleksowego wyposażenia się we wszystko, czego potrzeba do wykonania systemu rynnowego nawet w dużym obiekcie. Dzięki temu nasza oferta skierowana jest zarówno do prywatnych osób poszukujących odpowiednich rozwiązań do budowy domu jednorodzinnego, jak też do profesjonalistów, pracujących przy budowach i remontach na co dzień. Zobacz, jakie rozwiązania w zakresie systemów rynnowych dachowych odnajdziesz w sklepie internetowym Strefa Budowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl