Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sztachety Emka

Sztachety Emka

Na pierwszy rzut oka przypominają listwy przypodłogowe lub tandetny siding? Nic z tych rzeczy! Sztachety z linii Emka to fantastyczne elementy służące do budowy ogrodzeń Twoich marzeń. Metalowe sztachety najnowszej generacji pomogą Tobie stworzyć ogrodzenie zapewniające intymność a przy tym – estetyczne. Często, kiedy chcemy odgrodzić teren tak, aby odciąć się od wścibskich spojrzeń z zewnątrz rodzą się wątpliwości, że taki „mur” wygląda mało przytulnie, zarówno od strony mijającego go przechodnia jak i domowników oglądających go przez okna ogrodzonego w ten sposób budynku. Tymczasem obecnie można stworzyć ogrodzenie szczelne i ładne zarazem. Nareszcie nie musisz na szczelnie ogrodzonej posesji czuć się niczym na więziennym spacerniaku, a co gorsza – jak w betonowym bunkrze. Lekkie konstrukcje z przyjaznych dla oka metalowych sztachet Emka wychodzą naprzeciw potrzebom wszystkich osób pragnących otoczyć się ogrodzeniami nowoczesnymi i miłymi dla oka. Sztachety z ocynkowanej stali, w tym te z linii Emka, to jedno z najbardziej uniwersalnych oraz praktycznych rozwiązań w tym zakresie. Chociaż sztachety te są metalowe, to z wierzchu stylizowane bywają na przykład na drewniane. Oczywiście dla miłośników surowych, metalowych i industrialnych konstrukcji znajdą się wśród nich również takie, które na pierwszy rzut oka nie pozostawiają wątpliwości co do typu surowca z jakiego powstały. Sztachety typu Emka na bazie stali ocynkowanej są bardzo praktycznym rozwiązaniem bez względu na wysokość budżetu. Same w sobie mają atrakcyjną cenę a ponadto – pozwalają zapomnieć o żmudnej i kosztownej konserwacji przez wiele lat.

Płot czy mur?

Teraz nie musicie wybierać. Lekkość tego pierwszego połączyć możecie z całkowicie jednolitym i pozbawionym wszelkich otworów ogrodzeniem. Ocynkowana stal, wysoce odporna na wybryki kapryśnej w Polsce pogody przepięknie prezentuje się niezależnie od pory roku. Znakomicie zastępuje całkowicie kryjące ogrodzenia, zwykle sprawiające wrażenie ciężkich, ponurych i przytłaczających. Przy tym – wyglądają raczej jak lekkie, drewniane palisadki albo płotki. Sztachety Emka mają wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość ich montażu zarówno w poziomej jak i w pionowej orientacji. Ponadto za pomocą tego typu metalowych sztachet można również stworzyć ogrodzenie obustronne. Takie ogrodzenie utrzymane w barwie złotego dębu z podkreślonymi słojami to przecież zupełnie co innego niż ciemny, zimny mur.

Estetyczne ogrodzenia

Ogrodzenia na bazie metalowych sztachetek z serii Emka to również ogrodzenia bardzo estetyczne. Dzięki zautomatyzowanej produkcji każda pojedyncza sztachetka jest idealnie taka sama jak reszta. Takie identyczne sztachety pozwalają tworzyć bardzo harmonijne i uporządkowane konstrukcje. Jednolita struktura ogrodzenia na całej jego długości czyni je wyjątkowo eleganckim a także dobrze koresponduje z resztą otoczenia. Ogrodzenia w stonowanych, niekrzykliwych kolorach nie budzą szczególnego zainteresowania i sensacji, co także jest istotne wówczas, kiedy mają służyć większemu zapewnieniu prywatności. Takie regularne ogrodzenia z metalowych sztachet Emka na pewno spełniają ku temu wiele warunków. Sztachety metalowe nie są co prawda grube i masywne jak mury otaczające średniowieczne warownie, powstają jednak z mocnej stali, co czyni je wystarczająco solidnymi jak na potrzeby nowoczesnych zabudowań oraz potrzeby jakimi kierują się ich mieszkańcy. Stal ocynkowana jest nie tylko mocna, ale również bardzo wytrzymała jeżeli chodzi o działanie natury. Nie spodziewamy się obecnie ataków ze strony armat czy innych dział, ale pogoda bywa podstępna. Tak prozaiczne zjawiska jak deszcz czy śnieg potrafią systematycznie i konsekwentnie niszczyć różne materiały używane do tworzenia ogrodzeń. Ocynkowana stal to budulec, którego nie ima się ani rdza ani inne niepożądane zjawiska nie dotyczą.

Odpocznij sobie!

Wiele typowych płotów i innych ogrodzeń oraz konstrukcji na zewnątrz budynków wymaga systematycznej konserwacji. Preparaty zabezpieczające je przed rdzą, szkodliwymi drobnoustrojami oraz innymi niepożądanymi substancjami i czynnikami. Ogrodzenie utworzone za pomocą sztachet Emka zwalnia Cię całkowicie z prac związanych z konserwacją. Najnowocześniejsze metody pokrywania stali cynkiem zabezpieczają sztachety o wiele skuteczniej niż niejeden impregnat. Twoje ogrodzenie przez długie lata pozostanie w świetnym stanie bez żadnej ingerencji z Twojej strony, a Ty – po prostu odpoczniesz, lub zajmiesz się ważniejszymi sprawami. Szkoda czasu na męczącą konserwację płotu kiedy życie narzuca szalone tempo i oferuje jednocześnie tyle atrakcji!

Ultrauniwerslane sztachety Emka

Sztachety metalowe z serii Emka są bardzo uniwersalne pod wieloma względami. To proste sztachety do budowy ogrodzeń odpowiednich dla nowoczesnego, prostego zazwyczaj w swojej formie budownictwa. Te sztachety w stonowanych kolorach dobrze komponują się z wieloma barwami wokół. Można montować je na wiele sposobów a montaż ten jest banalnie prosty. Są przy tym bardzo wytrzymałe na różnorodne czynniki zewnętrzne. To naturalny wybór w przypadku konstrukcji nowoczesnych i solidnych ogrodzeń, gdzie stosunek ceny do ich jakości jest naprawdę atrakcyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl