Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sztachety Polo

Sztachety Polo

Wypukłe i bardzo atrakcyjne wizualnie, cięte na wymiar sztachetki typu Polo to jeden ze sztandarowych wyrobów marki Hanbud. Można zakupić ich wiele, lub kilka pojedynczych zawsze wówczas, kiedy potrzebne jest uzupełnienie bądź poszerzenie ogrodzenia. Mają wszelkie zalety innych sztachetek od firmy Hanbud, jednak charakteryzują się właśnie specyficzną, wypukłą formą. A jakie są cechy sztachet Hanbud niezależnie od ich wzoru? Sprawdźmy! Zanim wybierzesz konkretny model warto abyś zapoznał się ze specyfiką tego uniwersalnego i genialnego wręcz produktu.

Sztachety marki Hanbud

Sztachety metalowe od Hanbuda, w tym sztachety Polo, to znakomity budulec do wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Mają zaletę, którą trudno przebić innym rodzajom ogrodzeń, mianowicie nie korodują tak łatwo i w związku z tym nie wymagają tak częstej i dokładnej konserwacji. Metalowe sztachety Hanbud są bardzo odporne na wiele czynników mechanicznych oraz „pogodoodporne”. To ostatnie ma szczególne znaczenie w naszej zróżnicowanej oraz kapryśnej strefie klimatycznej o dużej różnicy temperatur w ciągu roku oraz występowaniu tak upałów i słońca, jak i zamieci śnieżnych. A do tego ta jesienna plucha… Sztachety Polo są jednak niemal nie do zdarcia w tym pogodowym kalejdoskopie.

Proste i ekonomiczne

Sztachetki od Hanbuda są bardzo proste. To także ich ogromny atut, ponieważ wciąż często miewamy okazję oglądać przesadnie zdobne i pretensjonalne, wręcz śmieszne ogrodzenia ubogacone osobliwymi ornamentami a nawet kiczowatymi figurkami. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo udekorować takie ogrodzenie – na przykład z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Model Polo zawsze przytniemy na pożądaną długość zgodnie z Waszymi wytycznymi. Płacicie zatem za dokładnie taką długość bieżącą sztachet jakiej potrzebujecie. Ponadto nie musicie przycinać ich we własnym zakresie, co bywa problematyczne. Stonowane kolory sprawiają, że sztachety Polo świetnie wkomponują się w różnorodne otoczenie. Waszym zadaniem pozostaje wybranie czy chcecie mieć płot: matowy, błyszczący, czy też może imitujący prawdziwe drewno (bez konieczności jego konserwacji!).

Sztachetki Polo do Twojego ogrodzenia

Zamontowane ściśle jedna przy drugiej sztachetki Hanbud model Polo wyglądają niemal niczym tradycyjna palisada, z tą jedynie różnicą, że ich czubki nie są ostro zakończone. Możecie mieć dzięki temu pewność, że żaden intruz ani niezdrowo ciekawy sąsiad nie będzie mieć najmniejszych szans na monitorowanie tego co dzieje się w waszym ogrodzie. Za takim ogrodzeniem przed własnym domem nawet opalanie się topless ujdzie zupełnie na sucho. Wystarczy sprawny domofon przy furtce. Sztachety Polo od Hanbuda są modelem najchętniej wybieranym przez klientów, jednak zanim zdecydujesz się na ten konkretny zapoznaj się z innymi, takimi jak: Sigma oraz Standard. Być może właśnie któryś z nich bardziej przypadnie do gusty właśnie Tobie. Później już tylko dobra wkrętarka oraz dokupione do sztachet stosowne elementy montażowe z Twoją niewielką pomocą sprawią, że nigdy już nie wynajmiesz fachowców do montażu czy też konserwacji Twojego ogrodzenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl