Nowa powłoka Premium w ofercie Hanbud – SSAB GreenCoat®
Nowa powłoka Premium w ofercie Hanbud – SSAB GreenCoat®

 

Nowa powłoka Premium w ofercie Hanbud – SSAB GreenCoat®


Firma Hanbud wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów i dostosowuje się do zmian zachodzących na rynku budowlanym. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa i wprowadzenie innowacyjnych produktów spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających inwestorów oraz Klientów.
Wiele osób zastanawia się, czy lepszy będzie połysk, czy mat. Firma Hanbud proponuje wybrać powłokę SSAB GreenCoat Crown BT, stanowiącą ich subtelne połączenie. Półmatowa struktura zapewnia doskonały efekt wizualny, który podkreśli bryłę budynku.
Nie wierz na słowo, wybierz mądrze.


Produkty GreenCoat® bazują na stali SSAB o skandynawskiej jakości, która znana jest na całym świecie jako jedna z najlepszych stali na rynku i należy do najczystszych na świecie. Wszystkie powłoki mają znakomite własności techniczne. Dodatkowo większość produktów GreenCoat® zawiera powłokę Bio-based Technology (BT), w której znaczną część tradycyjnych związków kopalnych zastąpiono szwedzkim olejem rzepakowym – opatentowaną technologią SSAB – dzięki czemu są to jedyne powłoki na rynku z dużą zawartością bioodnawialną. Wszystkie nasze produkty są w pełni zgodne z przepisami REACH. Ich korzyści to redukcja wpływu na środowisko i rozwój ekologicznego otoczenia.


Stal GreenCoat Crown BT jest dostępna w regularnych wykończeniach, matowych i z połyskiem, w bogatym wyborze kolorów, zainspirowanych skandynawską przyrodą. Stal wykorzystuje opatentowaną
bio-powłokę ze szwedzkim olejem rzepakowym, która jest unikalna na rynku. SSAB posiada światowy patent dla tej technologii powlekania (technologia BT). GreenCoat Crown BT oferuje wysoki poziom trwałości dla dachów modułowych i z blach profilowanych. GreenCoat Crown BT można również stosować w płytach warstwowych i okładzinach ściennych, gdyż zachowuje długo swój estetyczny wygląd i jest odporna na korozję (klasa RC5). Delikatnie wytłaczana powierzchnia pomaga w ochronie przed zużyciem mechanicznym i jest łatwa w obróbce podczas produkcji. Powlekana organicznie stal GreenCoat Crown BT oferuje dużą trwałość połysku i koloru. Matowa powłoka zapewnia najwyższy stopień powtarzalności koloru i połysku, jak również formowalność, dlatego też jest specjalnie polecana do zastosowań w dachach modułowych. Tylna strona arkusza pokrywana jest dwuwarstwową powłoką w kolorze szarym. GreenCoat Crown BT spełnia wymagania rozporządzenia REACH i jest pozbawiona chromianu. Powlekane organicznie stale SSAB produkowane są zgodnie z normą EN 10169. 
Produkty GreenCoat® zapewniają dużą trwałość koloru i wykończenia, które jest odporne na rdzę, białą rdzę i promieniowanie UV, jak również na zarysowania i zabrudzenia, co zmniejsza potrzebę konserwacji. Można je łatwo formować, tzn. giąć, ciąć, przebijać i profilować, dzięki czemu istnieje możliwość tworzenia skomplikowanych kształtów. Dostępne są w szerokim zakresie kolorów i ekskluzywnych opcji wykończenia, z możliwością dostawy w kolorze specjalnym na indywidualne życzenie klienta. Niektóre produkty GreenCoat® mogą być formowane w temperaturach poniżej 0 stopni, co umożliwia całoroczny montaż i obniża koszty. Produkty GreenCoat® oferują powłoki o zawężonych tolerancjach kolorów, zapewniając powtarzalność koloru niezależnie od partii materiału.
Ponad 40 lat intensywnych testów zewnętrznych na całym świecie zapewnia, że produkty GreenCoat® wytrzymują najtrudniejsze warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz, śnieg, woda morska, lód, promieniowanie UV, wysoka wilgotność i burze. Zapewnienie jakości poprzez badania w realnych warunkach zewnętrznych stanowi priorytet dla SSAB i dlatego wykraczamy daleko poza wymagania przepisów UE.
Decydując się na SSAB GreenCoat Crown BT, inwestujemy nie tylko w funkcjonalność, ale również w estetykę naszego budynku. Półmatowa powłoka zapewnia trwałość i ochronę, jednocześnie nadając elewacji wyjątkowy, designerski charakter. Dlatego, jeśli zależy Ci na połączeniu elegancji z praktycznością, SSAB GreenCoat Crown BT to doskonały wybór dla Twojego projektu architektonicznego.


Stal GreenCoat Crown BT jest dostępna w regularnych wykończeniach, matowych i z połyskiem, w bogatym wyborze kolorów, zainspirowanych skandynawską przyrodą. Stal wykorzystuje opatentowaną bio-powłokę ze szwedzkim olejem rzepakowym, która jest unikalna na rynku. SSAB posiada światowy patent dla tej technologii powlekania (technologia BT). GreenCoat Crown BT oferuje wysoki poziom trwałości dla dachów modułowych i z blach profilowanych. GreenCoat Crown BT można również stosować w płytach warstwowych i okładzinach ściennych, gdyż zachowuje długo swój estetyczny wygląd i jest odporna na korozję (klasa RC5). Delikatnie wytłaczana powierzchnia pomaga w ochronie przed zużyciem mechanicznym i jest łatwa w obróbce podczas produkcji. Powlekana organicznie stal GreenCoat Crown BT oferuje dużą trwałość połysku i koloru. Matowa powłoka zapewnia najwyższy stopień powtarzalności koloru i połysku, jak również formowalność, dlatego też jest specjalnie polecana do zastosowań w dachach modułowych. Tylna strona arkusza pokrywana jest dwuwarstwową powłoką w kolorze szarym. GreenCoat Crown BT spełnia wymagania rozporządzenia REACH i jest pozbawiona chromianu. Powlekane organicznie stale SSAB produkowane są zgodnie z normą EN 10169.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl