Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Malta na wymiar

Jeżeli pojęcie „malta” kojarzy Ci się jedynie z sokołem maltańskim albo z krajem na wyspie – najwyższa już pora nieco rozszerzyć horyzonty w tym zakresie. Jeżeli natomiast znasz dobrze tą blachodachówkę – to po prostu świetnie trafiłeś! Malta to jeden z tak zwanych homonimów, czyli po prostu słów, które wymawia się i pisze tak samo, chociaż oznaczają wiele terminów jednocześnie. Na szczęście w nowoczesnym budownictwie pojęcie „malta” jest stosowane bardzo często i lwia część fachowców z tej dziedziny przede wszystkim kojarzy maltę jako fantastyczne i bardzo praktyczne pokrycie dachu. Ponieważ nowoczesne budownictwo ceni sobie prostotę, to malta na wymiar także przeznaczona jest raczej do krycia prostych i nieskomplikowanych konstrukcji dachowych, najczęściej domów jednorodzinnych. Malta jest blachodachówką naprawdę wyjątkową, opracowaną na podstawie wieloletnich badań i doświadczeń, aby jak najlepiej odpowiadała potrzebom mieszkańców i użytkowników współczesnych zabudowań. Składa się z kilku warstw, z których każda pełni swoją niepowtarzalną i bardzo ważną funkcję, a ponadto – z perspektywy przechodnia wygląda bardzo elegancko.

Wakacje na Malcie czy malta na wakacje?

Obyś nie musiał wybierać. Obecnie jednak z wakacjami bywa różnie. Nie dość, że wyjazdy turystyczne w wielu kierunkach gwałtownie drożeją, to jeszcze stosowne przepisy niekiedy utrudniają swobodne przemieszczanie się. Zamiast obawiać się, czy dotrzesz do celu, czy może zamiast na lotnisku wylądujesz raczej na kwarantannie – może lepiej zainwestujesz w te wakacje w solidną blachodachówkę? Malta na wymiar pozwoli Tobie poczuć się o wiele bardziej nie gdzie indziej, tylko we własnym domu. W końcu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Szczególnie, kiedy jest on solidny i dobrze wykonany od fundamentów po sam dach. Warto inwestować w dom nie tylko wówczas, kiedy wisi nad nami groźba potencjalnego przebywania w nim przez dłuższy czas bez możliwości opuszczania budynku. Grunt, to suche, ciepłe i bezpieczne miejsce do życia na co dzień.

Malta na wymiar dla malkontentów i dla optymistów

Ta blachodachówka zadba zatem o Twoje codzienne samopoczucie troskliwie. Niezależnie od tego, czy jesteś niepoprawnym optymistą, czy może miewasz czasem skłonności do naszej narodowej podobno cechy, którą jest malkontenctwo. Zamieszkując w komfortowych warunkach zawsze patrzymy na świat pogodniej, nawet jeśli nie przez różowe okulary. Ostatecznie atmosferę domu tworzą nie tylko ludzie w nim zamieszkujący, ale zdecydowanie także jego stan techniczny. Jeżeli potrzebujesz solidnego pokrycia dachowego, ponieważ irytuje Cię już przeciekający lub cienki dach, to wybierając maltę na wymiar zapewnisz sobie wszystko czego w kwestii dachu jest Ci brak. Malta na dachy posiada znakomite właściwości termoizolacyjne i antykorozyjne. W dodatku występuje w licznych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu zawsze dobierzesz taką, która świetnie komponuje się z całą resztą domu oraz jego najbliższego otoczenia. Możesz również wybrać kolor dachówki, który całkowicie wyróżni Twój dom w okolicy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl