BRAAS taśma kalenicowa Metalroll 2 brąz
Opis
BRAAS Taśma kalenicowa METALROLL 2 – brązowa, 26 cm x 5 m
Opis produktu
BRAAS METALROLL 2 to profesjonalna taśma kalenicowa, przeznaczona do uszczelniania i wentylacji kalenic oraz grzbietów dachów spadzistych. Produkt został zaprojektowany z myślą o najwyższej trwałości oraz skuteczności w ochronie przed czynnikami atmosferycznymi, jednocześnie zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza w przestrzeni dachowej.
Dzięki zastosowaniu aluminium z powłoką akrylową i technologii CrepTec, METALROLL 2 wyróżnia się elastycznością, odpornością na działanie warunków zewnętrznych i łatwością dopasowania do różnego rodzaju pokryć dachowych – zarówno płaskich, jak i profilowanych.
Centralna część taśmy wyposażona jest w otwory wentylacyjne, zabezpieczone siatką aluminiową oraz włókniną polipropylenową, co skutecznie zapobiega przenikaniu wody, śniegu i zanieczyszczeń. Klej butylowy umieszczony na brzegach taśmy zapewnia trwałe i szczelne połączenie z powierzchnią dachówek.
Zastosowanie
-
Uszczelnianie kalenic i grzbietów dachowych
-
Wentylacja pokrycia dachowego
-
Stosowana na dachach spadzistych z pokryciami małoformatowymi
-
Ochrona przed wodą, śniegiem i zanieczyszczeniami
Dane techniczne
-
Materiał: aluminium + folia poliestrowa wzmocniona siatką aluminiową
-
Włóknina: polipropylen (zabezpieczająca otwory wentylacyjne)
-
Powłoka: akrylowa (kolor brązowy)
-
Szerokość taśmy: 26 cm
-
Długość rolki: 5 m
-
Przekrój wentylacyjny: 150 cm²/m
-
Klej: butylowy – na brzegach taśmy
-
Technologia CrepTec – wydłużenie brzegów >50%
Zalety
-
Odporność na promieniowanie UV, śnieg, deszcz i wiatr
-
Elastyczność i dopasowanie do różnych typów pokryć dachowych
-
Mocny klej butylowy gwarantujący trwały montaż
-
Efektywna wentylacja połaci dachowej
-
Wysoka estetyka dzięki aluminiowej strukturze i dopasowanej kolorystyce
-
Produkt marki BRAAS – potwierdzona jakość