Promocje
Blachodachówka modułowa Budmat Venecja D-Matt antracyt
Blachodachówka modułowa Budmat Venecja D-Matt antracyt

36,85 zł

Cena regularna: 38,00 zł

szt.
Blachodachówka modułowa Budmat Venecja D-Matt czarny
Blachodachówka modułowa Budmat Venecja D-Matt czarny

36,85 zł

Cena regularna: 38,00 zł

szt.
MEMBRANA BRAAS DIVOROLL UNIVERSAL + 2S paski 160g/m2
MEMBRANA BRAAS DIVOROLL UNIVERSAL + 2S paski 160g/m2

567,00 zł

Cena regularna: 809,00 zł

szt.
BRAAS Membrana dachowa Divoroll Kompakt 2S 145g
BRAAS Membrana dachowa Divoroll Kompakt 2S 145g

360,00 zł

Cena regularna: 540,00 zł

m2
Zestaw nożyc do blach MILWAUKEE 3szt
Zestaw nożyc do blach MILWAUKEE 3szt

194,00 zł

Cena regularna: 230,00 zł

szt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Godne polecenia materiały izolacyjne do fundamentów

Każda budowa domu rozpoczyna się od wykonania fundamentów, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia i wykonania izolacji. W tym celu wykorzystuje się materiały izolacyjne do fundamentów, jakie można znaleźć w asortymencie naszego dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego strefabudowy.com.pl. Doskonale wykonana izolacja przy użyciu wysokiej jakości produktów sprawia, że wybudowany budynek będzie stabilny i trwały przez długi czas. Bez względu na wybór materiałów do izolacji, zabezpieczają one odpowiednio budynek przed przenikaniem wilgoci, wody gruntowej, a nawet ścieków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą, gdzie można znaleźć produkty różnych marek. Różnią się one zarówno właściwościami, pojemnością opakowania, techniką nakładania oraz wydajnością. Dzięki temu każdy Klient sklepu strefabudowy.com.pl znajdzie idealny produkt dla siebie! Życzymy udanych zakupów!

Najlepsza izolacja na fundament

Hydroizolacja fundamentów może być wykonana w dwojaki sposób, gdyż wyróżnia się izolację poziomą oraz pionową. Izolacja pozioma ław fundamentowych sprawia, że budynek zabezpieczony jest przed podciąganiem wody z gruntu. Umieszczana jest ona pomiędzy ścianami na parterze a fundamentem oraz ławą fundamentową a ścianą. Natomiast izolacja pionowa chroni budynek przed zawilgoceniem ścian fundamentowych oraz ścian piwnic, jeśli obejmuje je plan budowy. Obie te izolacje uzupełniają się, dlatego obie powinny być wykonane w czasie budowy. W ofercie naszego sklepu strefabudowy.com.pl można znaleźć wodną emulsję asfaltowo-kauczukową Dysperbit TECHNONICOL, która charakteryzuje się doskonałymi właściwościami penetracyjnymi oraz znakomitą przyczepnością do podłoża. Posiada również wiele zastosowań, gdyż może być wykorzystana w trakcie wykonywania wylewek betonowych piwnic czy gruntowania podłoża. 

Sprawdzona hydroizolacja fundamentów

Doskonała izolacja na fundament z asortymentu sklepu internetowego strefabudowy.com.pl obejmuje również masę hydroizolacyjna fundamentu Technonicol Master. To skuteczny produkt chroniący wspomniane fundamenty przed wodą gruntową, wilgocią oraz ściekami. Jego użycie sprawia, że wykonana hydroizolacja jest bardzo dobrej jakości. Warto także zauważyć, że masa ta jest o 50% bardziej wydajna w porównaniu do innych materiałów tego typu. Natomiast lepik na zimno TECHNONICOL MASTER to wielozadaniowy materiał, gdyż sprawdzi się w czasie klejenia, hydroizolacji czy remontu pokryć dachowych. Nie wymaga także podgrzewania, jak niektóre produkty. Zachęcamy do złożenia zamówienia, gdyż oferowane materiały wyróżnia wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. W przypadku pytań polecamy kontakt z naszym wykwalifikowanym zespołem, który posiada spore doświadczenie. Życzymy udanych zakupów w sklepie strefabudowy.com.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl