Promocje
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 30mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 30mb

86,99 zł

Cena regularna: 89,99 zł

szt.
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF-TAPE 10mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF-TAPE 10mb

36,99 zł

Cena regularna: 38,99 zł

szt.
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 20mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 20mb

64,99 zł

Cena regularna: 66,99 zł

szt.
ŁĄCZNIK KRZYŻOWY DO PROFILI CD60
ŁĄCZNIK KRZYŻOWY DO PROFILI CD60

0,65 zł

Cena regularna: 0,80 zł

szt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dlaczego potrzebujesz skutecznego systemu odwadniania terenu?

Standardowym obrazkiem, który widujemy na zewnątrz po intensywnych opadach deszczu, są kałuże, czy podtopienia będące objawem zastania się wody w gruncie. Dotyczy to praktycznie każdego rodzaju obszarów, od naszych przydomowych ogródków i działek, przez chodniki i parkingi, po większe tereny o charakterze publicznym, czy przemysłowym. Poruszanie się po kałużach nie jest dla nikogo niczym przyjemnym i każdy z nas wolałby takiej konieczności uniknąć. Może to być tym bardziej uciążliwe na wspomnianych już parkingach, czy terenach przemysłowych, gdzie woda może praktycznie uniemożliwiać korzystanie z danego obszaru i prace na nim.

Gdy sytuacja taka ma miejsce w naszych ogródkach, cierpią na tym nasze trawniki oraz roślinność. Nadmiar wilgoci będzie pozostawać bowiem w ziemi, na której rosną, co może spowodować ich gnicie, czy choroby charakterystyczne dla danych roślin. Rozwiązaniem często stosowanym nie tylko w ogródkach, lecz też nawet już podczas prac budowlanych przy większych obiektach, jest stworzenie podziemnego systemu drenażowego składającego się z rur do odwadniania gruntu. Rury drenarskie, nazywane też po prostu drenami ogrodowymi możesz wybrać z oferty naszego sklepu internetowego – zapraszamy serdecznie.

Dreny ogrodowe

Przedstawiamy nasz bogaty asortyment drenów ogrodowych, czyli rur do odwadniania gruntu, dzięki którym pozbędziesz się problemu wody zastałej na ziemi po opadach atmosferycznych. Oferujemy dreny ogrodowe o różnej średnicy sprzedawane na metry bieżące. Do rur drenarskich umieszczonych pod ziemią spłynie nadmiar wody, dzięki czemu nie będzie ona zalegać na poziomie gruntu. Oferowane przez nas produkty dedykowane są nie tylko dla klientów indywidualnych do ogrodów, czy też na działki. Jest to wyposażenie chętnie wybierane przez profesjonalne firmy budowlane. Wysokiej jakości rury do odwadniania gruntu z naszej oferty można wykorzystać bowiem m.in. do rozsączania wód deszczowych i perkolacji, odwadniania łąk i pól uprawnych, dróg, lotnisk, torowisk, parkingów, a także terenów o wykorzystaniu przemysłowym, czy też wysypisk.

Fakt ten sam w sobie świadczy już o wysokiej jakości proponowanego przez nas wyposażenia, a co za tym idzie, jego niezawodności i uniwersalności. Wszechobecne kałuże w Twoim ogrodzie, czy też zalania terenów uniemożliwiające poruszanie się po drogach lub wykorzystanie danego terenu przemysłowego nie muszą być już dłużej problemem, z którym musisz zmagać się po każdym większym deszczu. Wystarczy profesjonalnie przygotowany system odwadniania terenu i wykorzystanie do tego niezawodnych rur drenarskich i innych rozwiązań proponowanych przez sklep internetowy Strefa Budowy. Skorzystaj z tych możliwości już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl