Promocje
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 30mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 30mb

86,99 zł

Cena regularna: 89,99 zł

szt.
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF-TAPE 10mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF-TAPE 10mb

36,99 zł

Cena regularna: 38,99 zł

szt.
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 20mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 20mb

64,99 zł

Cena regularna: 66,99 zł

szt.
ŁĄCZNIK KRZYŻOWY DO PROFILI CD60
ŁĄCZNIK KRZYŻOWY DO PROFILI CD60

0,65 zł

Cena regularna: 0,80 zł

szt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Cementy i beton konstrukcyjny

Przy budowie domu, wykończeniach wnętrz, jak również przy budowie podjazdów, chodników lub tarasów podstawę stanowią solidne i sprawdzone materiały, które gwarantują całej konstrukcji doskonałą wytrzymałość. W tej kategorii oferujemy nowoczesne cementy oraz beton konstrukcyjny o szerokim zakresie zastosowań. Trwałe i odporne na niekorzystne czynniki materiały znakomicie spisują się w wielu obszarach.

W naszej ofercie posiadamy ekologiczny wieloskładnikowy cement Górażdże. Oparty na energooszczędnej technologii produkcji oraz nowoczesnej formule z bogatymi składnikami, cement  świetnie zdaje egzamin na każdej budowie. Produkt jest niezwykle uniwersalny, idealnie sprawdzi się do zapraw murarskich oraz tynkarskich, a także do podsypek pod kostkę brukową. Charakteryzuje się niską kurczliwością oraz dużą odpornością na środki chemiczne, pochodzące np. z wód gruntowych. Doskonały do produkcji betonu zwykłego klas od C 8/10 do C 20/25. Wykonane z niego zaprawy oraz betony odznaczają się znakomitą trwałością. 

Kolejnym niezawodnym produktem z naszej oferty jest cement niebieski Cemex, który stanowi uniwersalny składnik zapraw murarskich, zapraw tynkarskich, betonów, wylewek podłogowych czy też podsypek cementowo-piaskowych. Atutami tego produktu jest dobra więźliwość wody w zaprawach oraz betonach, dobra urabialność przygotowanych zapraw i mieszanek betonowych, a także niskie ryzyko powstawania rys skurczowych.

Solidny beton konstrukcyjny

Zaskakująco wszechstronny i bardzo wytrzymały beton konstrukcyjny sprawdza się w wielu obszarach i posiada wiele możliwych zastosowań. Nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Może służyć do wykonywania podkładów betonowych, (również w systemie z ogrzewaniem podłogowym), gotowych posadzek, a także do naprawy prac betoniarskich takich jak słupki ogrodzeniowe, płyty chodnikowe oraz nadproża. Znakomite rozwiązanie do podjazdów, tarasów, schodów czy pomieszczeń przemysłowych. Dostępny w naszej ofercie beton konstrukcyjny nadaje się również do zastosowania w systemie posadzek pływających na warstwie izolującej, a także w technologii wylewania maszynowego za pomocą mixokreta.

Wybierz niezawodne materiały budowlane w Strefie Budowy

Wytrzymały cement o wszechstronnym zastosowaniu, solidny beton konstrukcyjny, a także pełna gama innych produktów niezbędnych na każdej budowie. Wszystko to jest dostępne w szerokiej ofercie sklepu internetowego Strefa Budowy! Oferujemy sprawdzone rozwiązania dedykowane firmom budowlanym i wykończeniowym, a także prywatnym inwestorom. Duży wybór produktów w przystępnych cenach spełnia oczekiwania każdego klienta. Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl