Promocje
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 30mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 30mb

86,99 zł

Cena regularna: 89,99 zł

szt.
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF-TAPE 10mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF-TAPE 10mb

36,99 zł

Cena regularna: 38,99 zł

szt.
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 20mb
Taśma do połączeń płyt k-g TUFF TAPE 20mb

64,99 zł

Cena regularna: 66,99 zł

szt.
ŁĄCZNIK KRZYŻOWY DO PROFILI CD60
ŁĄCZNIK KRZYŻOWY DO PROFILI CD60

0,65 zł

Cena regularna: 0,80 zł

szt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bloczki betonowe fundamentowe

Zamiast wylewać fundamenty z ciekłego betonu, na których wyschnięcie trzeba czekać tygodniami, lepiej postawić na nowoczesne, solidne i praktyczne rozwiązanie w tym zakresie. Gotowe bloczki z betonu to już beton w swoim stałym stanie skupienia. Można zatem od razu układać fundamenty niczym ściany z cegieł czy pustaków. Podczas budowy domu albo innych użytecznych budynków liczy się przecież, jak niemal wszędzie, również czas. Sezonowość tego typu prac z góry wyklucza ich odwlekanie, ponieważ nieukończenie poszczególnych etapów budowy na przykład przed zimą może zniweczyć cały efekt, a nawet wymusić rozbiórkę i rozpoczęcie pracy od nowa. Dzięki betonowym bloczkom fundamentowym skrócisz czas potrzebny na tak zwane kładzenie tradycyjnych fundamentów i zyskasz go więcej na prace, które ze swej natury mogą się przeciągnąć. Nie obiecujemy Ci, że na pewno postawisz swój dom w jeden sezon, jednak dzięki bloczkom na pewno stanie on znacznie szybciej. Jak szybko? To zależy oczywiście od złożonych i niezależnych od nas czynników. Jednak z naszej strony oferujemy Tobie najwyższej jakości materiały budowlane, w tym między innymi – bloczki fundamentowe.

Budujemy od podstaw

Sklep strefabudowy.com.pl z materiałami budowlanymi pozwoli Tobie na zbudowanie domu od podstaw, którymi są właśnie fundamenty, po sam dach i jego wykończenie. Jeżeli nadal masz wątpliwości czy wybrać klasyczne wylewanie fundamentów z betonu, czy gotowe bloczki – skontaktuj się z nami. Nasi eksperci doradzą jaki typ fundamentu oraz jaki materiał najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom w tym zakresie. Chodzi o dom jednorodzinny? Budujesz sobie mały kurnik, oborę czy też inne budynki przeznaczone dla zwierząt? A może ma to być Twoja pracownia, przydomowa suszarnia itp.? Bloczki betonowe fundamentowe zastępują klasyczne fundamenty praktycznie w każdym przypadku. To nowoczesne i wygodne rozwiązanie.

Stawiam swój dom sam

Ostatnio panuje moda między innymi na niewielkie domy o powierzchni do 35 metrów kwadratowych, które można budować bez specjalnego pozwolenia na budowę. Pozwala to uniknąć wielu żmudnych i nieprzyjemnych formalności związanych z odrolnieniem działki czy też samym wspomnianym już pozwoleniem. A co dopiero, jeśli chodzi o koszty samej budowy. Jeżeli zdecydowałeś się na postawienie takiego właśnie domu, prawdopodobnie robisz to własnoręcznie, lub z niewielką pomocą przyjaciół. Warto zatem ułatwić sobie to skomplikowane zadanie, jakie prawdopodobnie wykonujesz po raz pierwszy i być może ostatni, za pomocą bloczków.

Betonowe bloczki fundamentowe

Bloczki w niczym nie ustępują fundamentom wylewanym tradycyjnymi metodami. Powstają przecież z takich samych surowców. Ścisło ułożone bloczki stworzą solidną piwniczną ścianę jak i bardzo mocną podstawę każdego budynku. Oprócz tego, że nie wymagają oczekiwania na wyschnięcie, łatwo i sprawnie się je układa. Bloczek przy bloczku i bloczek za bloczkiem – jeśli lubiłeś w dzieciństwie klocki typu Lego, to teraz możesz mieć frajdę również z niektórych elementów pracy murarza. Na przykład układania bloczków jako fundamenty pod Twój dom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl