Wkręty montażowe

Wkręt do sztachetek 4,2x16 Wkręt do sztachetek 4,2x16
Producent: ETANCO
Cena: 0,35 zł
szt.
zobacz więcej
Wkręt farmerski 250szt Wkręt farmerski 250szt
Producent: ETANCO
Cena: 59,99 zł
opak.
zobacz więcej

Wkręty montażowe

Wiele elementów w domu i wokół niego możesz zamontować samodzielnie. Bez względu na to, czy kochasz majsterkowanie, czy też wykonujesz tego rodzaju czynności po prostu dlatego, że musisz i nikt inny nie zrobi tego za Ciebie – specjalistyczne wkręty do montażu przydadzą Ci się z pewnością. Naturalnie pasjonat tego rodzaju prac ucieszy się z wkrętów, które będą stanowiły dla niego wręcz inspirację. Ten, kto wykonuje prace monterskie wyłącznie z powodu wyższej konieczności także doceni je, ponieważ zdecydowanie ułatwią mu te nawet najbardziej nielubiane zadania. Jeżeli nawet zaliczasz się do grupy tych ostatnich, to z dobrymi wkrętami montażowymi być może lada moment wkręcisz się w taką robotę do tego stopnia, że stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością! Dlatego jeżeli tylko masz coś do zmontowania – nie próbuj się od tego wykręcać.

Przestań mącić – zacznij montować

Jeżeli prace monterskie wiszą nad Tobą niczym miecz Damoklesa, a na samą myśl o sięgnięciu po wkręty aż Cię skręca, to lepiej weź sobie do serca powyższą radę. Z naszymi wkrętami praca pójdzie zapewne jak z płatka, a kiedy tylko ją zakończysz – będziesz mieć wreszcie na jakiś czas niezmącony widmem kolejnych napraw i wielu innych niecierpiących zwłoki zadań do wykonania spokój. Wkręty montażowe sprzedajemy wyłącznie w opakowaniach zbiorczych. Po pierwsze: pewnie także masz świadomość tego, że kupno pojedynczych śrubek przez internet choćby ze względu na koszty wysyłki jest, delikatnie rzecz ujmując, mało ekonomiczne. Po drugie: dobrze znamy klientów, którzy potrzebują zaledwie dziesięć czy dwanaście śrubek, jednak kiedy zaczynają montować okazuje się, że praca wymaga ich jednak kilkukrotnie więcej. W końcu wkręty montażowe to nie majątek, a lepiej mieć przecież wszystko zmontowane solidnie.

Wkręty farmerskie dla prawdziwych estetów

Wkręty farmerskie są wkrętami do zadań specjalnych. Pozwalają na łączenie blach profilowanych ze strukturami drewnianymi. Tym, co jeszcze wyróżnia je spośród licznych modeli innych wkrętów to ich bajeczna kolorystyka. Profilowane blachy możesz sobie zatem przykręcać beztrosko do drewna wkrętami, których widoczna część jest na przykład biała, wiśniowa, zielona czy też w kolorze ceglastym. To tylko kilka kolorów wkrętów farmerskich spośród dostępnych. Wkręty montażowe wydają się mieć na pozór niewiele wspólnego z estetyką, a tu – proszę. Jeżeli nie wiesz jakich wkrętów potrzebujesz do konkretnej pracy, albo poszukujesz konkretnego modelu, skontaktuj się z naszymi doradcami. W Strefie Budowy nasi eksperci gotowi są do pomocy w zakresie szeroko pojętych akcesoriów z tej dziedziny: od najmniejszej śrubki poprzez pokrycia i okna dachowe po choćby chemię budowlaną. Jeżeli tylko potrzebujesz pomocy, to po prostu napisz do nas maila, albo wykręć do nas numer.

Wkręty montażowe do pokryć dachowych

To nasza specjalność. Jednak takie wkręty mogą zostać użyte również do innych prac. Są bardzo solidne i uniwersalne. Na dach możesz potrzebować kilku opakowań wkrętów, czasami wystarczy jedno. Pomożemy Ci w oszacowaniu ile opakowań wkrętów będzie dla Ciebie optymalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl