Blachodachówki modułowe
Blachodachówki modułowe

 

 Blachodachówki modułowe to innowacyjny produkt, który nadaje się do pokrycia wielu rodzajów dachów. System ten łączy w sobie elementy nowoczesnego designu oraz doskonale zabezpiecza przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi tj: promieniowanie UV i kwaśne deszcze jednocześnie zwiększając odporność na korozję czy uszkodzenia mechaniczne . Szeroka gama wzorów sprawia, że blachodachówki modułowe nadają się zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych projektów domów. 

Największe zalety blachodachówki modułowej to łatwy i szybki montaż - arkusze charakteryzują się niską wagą i niewielkimi rozmiarami dzięki temu redukuje to problem z wciągnięciem arkuszy na dach, a do montażu wystarczą zaledwie dwie osoby. Co za tym idzie? Niewielkie gabaryty sprawiają, że arkusze blachodachówki modułowej można bardzo łatwo przygotować do wysyłki na europalecie. Arkusze  w transporcie są dokładnie zabezpieczone co minimalizuje ryzyko mechanicznych uszkodzeń i umożliwia szybki rozładunek.

Wybór blachodachówki modułowej to również duży plus pod względem ekologicznym, ponieważ po montażu nie pozostaje wiele odpadów.

Nasi klienci często wybierają gotowe arkusze ponieważ walorami estetycznymi przypominają tradycyjną dachówkę ceramiczną i zapewniają doskonały wygląd dachu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl