Blacha na rąbek stojący
Blacha na rąbek stojący

Swoboda wyboru

Dom pod bezpiecznym dachem to marzenie, które pomagamy zrealizować, oferując kompletne rozwiązania dachowe. Dlatego stworzyliśmy Ruukki® Classic Design - dopracowany w szczegółach wzór klasycznego piękna, który inspiruje wyobraźnię oraz umożliwia idealne dopasowanie kolorystyczne i estetyczne niezależnie od stylu architektonicznego. Łączy funkcjonalność i innowacyjne technologie w jednym, kompletnym systemie. Dom pod dachem sprawdzonym w surowym, skandynawskim klimacie tworzy atmosferę rodzinnego ciepła i staje się bezpieczną oazą na długie, wspólne lata.

Skorzystaj z szerokich możliwości projektowych i ciesz się swobodą, jaką zapewnia doskonale zaprojektowane pokrycie dachowe.

                                                       

 

Swoboda w projektowaniu

Konstrukcja i estetyka paneli Ruukki® Classic Design inspiruje wyobraźnię i oferuje szerokie możliwości projektowe. Uniwersalny styl oraz możliwość wyboru jednego z kilku najpopularniejszych odcieni kolorystycznych gwarantują idealne dopasowanie i realizację zgodną z pierwotnymi założeniami. Dzięki możliwości zamówienia bardzo krótkich arkuszy - 20 cm, istnieje możliwość zastosowania paneli w formie obróbki.

 

3 opcje wykończenia

Różne opcje wykończenia paneli (gładkie, z mikroprofilowaniem, z przetłoczeniami wzdłużnymi) gwarantują wybór dostosowany do projektu oraz indywidualnych preferencji estetycznych. Panele o różnych szerokościach oraz różnych opcjach wykończenia można łączyć ze sobą na jednej połaci dachowej.

 

Dostępna kolorystyka

Kolory paneli Ruukki Classic Design zostały dobrane tak, aby zapewnić optymalną estetykę dachu niezależnie od charakteru projektu architektonicznego. Pięć popularnych odcieni – od uniwersalnej, eleganckiej czerni, poprzez stonowany grafit i odcienie szarości, po nasycony brąz, gwarantują wybór najbliższy indywidualnym preferencjom.

 

 

Kompletny system dachowy

Ruukki® Classic Design to spójność w każdym detalu. Oryginalne i idealnie dopasowane obróbki blacharskie, produkowane z tego samego materiału co panele dachowe, system rynnowy, akcesoria wentylacyjne, czy elementy komunikacji i bezpieczeństwa, gwarantują najwyższą jakość systemowych rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl